Tanáraink
Név Tantárgy
Ágó Attila Műszaki
Antalné Mizsei Annamária Angol nyelv
Babucs Andorné Ügyvitel
Baginé Szalka Eszter Magyar nyelv és Irodalom, Ének-Zene
Balázs Dániel Hittan, Történelem
Bálint Bence Műszaki
Balogh Vivien Ügyvitel
Bárczi Tamás Infromatika, Katonai Alapismeretek
Bathóné Lakatos Csilla Földrajz
Belovai Dénes Informatika, Programozás
Bencsik Ferenc Műszaki
Csajbók József Informatika, Hálózatok
Csikó Roland Informatika, Műszaki
Csókási Zsolt Testnevelés
Csomorné Csépányi Ildikó Német nyelv, Orosz nyelv
Csordás Gábor Műszaki
Darvas Árpád Rajz és művészetek
Erdő Zsuzsanna Biológia, Kémia
Fáczánné Danis Dóra Angol nyelv
Gedei István Műszaki
Hajdu János Műszaki
Halász Péter Műszaki, Informatika
Halászné Sisa Szilvia Műszaki
Horváthné Nyerges Ágnes Angol nyelv
Ingesné Cseresznyési Csilla Informatika
Jancsik Árpád Műszaki
Józsa Miklós Testnevelés
Kalocsáné Cserháti Andrea Német nyelv
Kármán Ágota Magyar nyelv és irodalom, Angol nyelv
Kárpátiné Fülöp Katalin Matematika, Fizika
Kerékgyártó Tímea Informatika
Kirják István Műszaki
Kisjuhász Andrea Angol nyelv
Kiss Zoltán Műszaki
Koczka Ferenc Testnevelés
Kotán József Informatika, Hálózatok
Kozma József Műszaki
Leel-Őssy Krisztina Infromatika
Litkei Gábor Matematika, Testnevelés
Litkei Ildikó Fizika
Lukácsiné Tábori Eleonóra Hittan
Magyar Gézáné Matematika, Földrajz
Magyar Zsolt Magyar nyelv és Irodalom, Történelem
Maró Anikó Angol nyelv
Mészárosné Sas Henriette Matematika, Fizika
Móczó Árpád Informatika
Muhari István Ügyvitel
Muhari Miklós Belügyi Rendészeti Ismeretek, Testnevelés, Földraj
Nagy Ferenc Szakmai Informatika, Programozás
Nagy József Műszaki
Nagy Mariann Történelem, Angol nyelv, Orosz nyelv
Nagy Zoltán Magyar nyelv és Irodalom, Történelem
Nagyné Lékó Henrietta Történelem, Ének-Zene
Nagyné Lukácsi Linda Magyar nyelv és Irodalom
Nagyné Zsámboki Mária Német nyelv
Nemes Éva Ügyvitel
Ocskó Sós Antal Műszaki
Pakai Judit Matematika, Fizika
Páll Márta Angol nyelv
Pataki Róbertné Angol nyelv, Orosz nyelv, Történelem
Pólyáné Balla Julianna Belügyi Rendészeti Ismeretek, Német nyelv, Orosz n
Rácz Valéria Ügyvitel
Sárközyné Nagy Edit Matematika, Fizika
Sas Adrienn Angol nyelv
Semegi András Műszaki
Seres Rita Biológia, Kémia
Solti Szilvia Angol nyelv
Szentandrássy Ferenc Műszaki
Szereminé Harangozó Tünde Ügyvitel
Taczman Andrásné Hittan
Taczman Mária Angol nyelv, Magyar nyelv és Irodalom
Tóth Enikő Történelem, Magyar
Velkei-Bodonyi Bettina Történelem
Vincze Gyula Informatika, Műszaki
Völgyi Imre Műszaki
Zeke Lajos Informatika, Programozás

 

Tanáraink, Oktatók Óraadóink Kollégiumi Dolgozók Adminisztrációs munkatársak Technikai dolgozók
 

Támogatóink:

NKA Logo ECDL Logo DEXAM Logo ECL Logo WACLAW Logo

Jászberényi Katolikus Óvoda, Általános Iskola Liska József Középiskola és Kollégium Tagintézménye
OM az.: 035844 | 5100 Jászberény, Rákóczi út 13-15.
Főigazgató: Dr. Novák István | Telefon: (57) 412-248
Felnőttképzési engedélyszám: E000981/2014
E-mail: kapcsolat@liska-szki.hu

Kereszt

© Copyright | Minden jog fenntartva! 2019-2020 | Az oldal készítőiért kattints ide!

Ebédbefizetés logo
Következő ebédbefizetés időpontja:
	2019 November 27 (Szerda)
2019 November 28 (Csütörtök)
2019 November 29 (Péntek)
Tájékoztató!
Normatív étkezés igénylőlap:
Naptár Logo
2019.November
>
HKSZECPSZOV

A hét eseményei:

Hétfő
  • Nyílt nap